Menstruace

Divné pocity

13. února 2010 v 22:20 | Barča
Adéla se ptá:
Když dostanu menstruaci, mám pocit, jako kdyby každý věděl, že jsem TO dostala... Na tréning nosím jen malé vložky, ale stejně si myslím, že holky poznají, že to mám... Máš to taky tak ??? Tampony nosit nechci, ale proč mám takové pocity ??

Odpověď:
Já takové pocity teda nemám a nevím čím to máš způsobené. Ale i kdyby to holky poznali, tak je to uplně normální. =) A když se budeš chovat přirozeně, tak to poznat nemůžou. Asi máš opravdu jen takový pocit.. =) Zkus na to zapomenout a říkej si pro sebe, že je to v pohodě.. =)

Cvičení s menstruací

13. února 2010 v 21:50 | Barča
Petruška se ptá:
Ahoj,když mám menstruaci a máme tělocvik jak to mám udělat??Mám vložky a tampony nechci =/,jak to mám udělat?díky za odpověd

Odpověď:
Jestli ti to při cvičení nevadí, tak normálně cvič. =) Ale jestli je ti to nepříjemné a navíc se ještě nechceš převlíkat před všema s vložkou, tak popros mamku, ať ti napíše omluvenku. Já taky v necvičím a je to mnohem lepší. =)

7 dní menstruace

23. prosince 2009 v 13:12 | °°LaDy_BeJsí°°
Menzes:
Ahoj,chci se zeptat.Jednou jsem měla menzes jen asi 3 dny potom večer mi uplně zmizela a ráno se spustila a trvalo to asi 4 dny.7 dní jsem měla menzes a rozestup od dalšího asi 18 dní.Jen jestli to nevadí nebo tak.V časopise psaly že normální délka menstruace je asi 3-6 dní.Děkuju za odpověď.

Odpověď:
Ahojky. Je to úplně normální. Ze začátku máš mentruaci nepravidelnou. A zhruba po 2 letech se ti ustálí. =o) Divné by bylo kdybys ji měla 8 dní. Ale 7 dní je v pořádku.. =o) nemáš zač

Délka menstruace

23. prosince 2009 v 12:17 | °°LaDy_BeJsí°°
Šárka:
Jen bych se chtěla zeptaz jestli nevíš, když jsem to měla a skončila jo jako třeba jsem ji měla 6 dní a pak jsem jí neměla asi 20 dní. Je to normální a není s tím náký problém?

Odpověď:
Ahoj. Jo je to normální. Menstruaci nemáš celý život v kuse. Máš ji vždycky pár dní a pak máš 20-28 dní "pauzu" ze začátku můžeš mít třeba 15 dní a pak 20 dní. Je to normální. Menstruaci budeš mít po 2 letech pravidelnou.


Vložky v bazéně

22. prosince 2009 v 21:42 | °°LaDy_BeJsí°°
Anonymka:
Můžu mít vložku i ve vodě jako myslím v bazéně ,bojím se aby nešla vidět nebo abych neměla z krvavené plavky!! Nechci nosit tampony ! A mamky se bojím zeptat ...

Odpověď:
Ne nemůžeš. Vložka by se ti promočila jako vata a krev by ti vytekla ven. Do bazénu můžeš jen s tampónama a nebo vůbec.. =o)
 
 

Reklama